• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Start
  • Evenementen
  • Evenementen voor 2016
  • Evenementen 2006

Slalom vijfde ronde 25 juni

Pos.NaamAutoTijdTijd na
correctie
1Arend RutgersElise MK165,7568,38
2Bob van MelzenElise MK166,2969,60
3Ronald van de VliertElise MK168,9372,38
4Jan-Bart BroetjesSeven S371,6872,40
5André BeurskensElise MK272,0672,78

Slalom vierde ronde 24 juni

Pos.NaamAutoTijdTijd na
correctie
1Arend RutgersElise MK158,1160,43
2Jan de JongSpeedster60,8560,85
3Yvo TukElise MK158,2261,13
4Bob van MelzenElise MK158,4961,41
5Peter DelfgaauwElise MK261,4162,02
6Ronald van de VliertElise MK159,1662,12
7Rob JanssenElise MK260,4162,22
8Wouter MichelsElise MK261,9662,58
9Leo SpijkersElise MK159,9862,38
10Jan-Bart BroetjesSeven S363,5464,18
11André BeurskensElise MK264,4365,07
12Anja DelfgaauwElise MK264,5365,18
13Emiel MeijersElise MK166,2466,24
14Martin de LosserElise MK168,2768,27

Lees meer

Slalom derde ronde 6 mei

Pos. Naam Auto Tijd Tijd na
correctie
1 Arend Rutgers Elise MK1 58,44 60,78
2 Koen Verhagen Elise MK1 59,21 60,99
3 Bob van Melzen Elise MK1 58,77 61,71
4 Yvo Tuk Elise MK1 58,94 61,89
5 Ronald van der Vliert Elise MK1 59,37 62,34
6 Peter Delfgaauw Elise MK2 62,29 62,91
7 Rob Janssen Elise MK2 62,18 64,05
8 Jan-Bart Broertjes Seven S3 64,21 64,85
9 Anja Delfgaauw Elise MK2 66,68 67,35
10 Johan Atsma Super 7 68,22 68,90

Lees meer

Slalom tweede ronde 8 april

 

Pos. Naam Auto Tijd Tijd na
correctie
1 Bob van Melzen Elise MK1 58,27 61,18
2 Arend Rutgers Elise MK1 59,76 62,15
3 Yvo Tuk Elise MK1 59,43 62,40
4 Wouter Michels Elise MK2 62,45 63,07
5 Ronald van der Vliert Elise MK1 60,14 63,15
6 Peter Delfgaauw Elise MK2 62,56 63,28
7 Rob Janssen Elise MK2 61,58 63,71
8 David Evans Elise MK1 62,18 64,05
9 Ferry K. Super 7 S3 64,10 64,10
10 Jan-Bart Broetjes Seven S3 65,58 66,24
11 Anja Delfgaauw Elise MK2 66,68 67,35
12 Jan de Jong Speedster 69,65 69,65

 

Lees meer

Slalom eerste ronde 12 maart

 

Pos. Naam Auto Tijd Tijd na
correctie
1 Arend Rutgers Elise MK1 54,04 56,20
2 Yvo Tuk Elise MK1 54,71 56,62
3 David Evans Elise MK1 55,26 57,19
4 Peter Delfgaauw Elise MK2 57,12 57,69
5 Leo Spijkers Elise MK1 56,80 57,93
6 Jan de Jong Speedster 58,00 58,00
7 Bob van Melzen Elise MK1 55,48 58,25
8 Ferry K. Super 7 S3 58,99 58,99
9 Ronald van der Vliert Elise MK1 56,35 59,16
10 Jan-Bart Broertjes Seven S3 59,21 59,80
11 Anja Delfgaauw Elise MK2 59,87 60,46
12 André Beurskens Elise MK2 64,09 64,73

 

Lees meer

Meer artikelen...